fbpx
Bu yazıda en hızlı Shopify temalarını listeledik. Seçtiğimiz en hızlı Shopify teması hangi kritere göre belirlendi? Temaların detaylı karşılaştırması.

En Hızlı Shopify Temaları

Bu yazıda en hızlı Shopify temalarını listeledik. Seçtiğimiz en hızlı Shopify teması hangi kritere göre belirlendi? Temaların detaylı karşılaştırması.

En hızlı Shopify temaları diyince akla hemen Turbo teması veya Booster teması gelir. Her ikisi de ışık hızındadır – Turbo esnek, hafif ve hızlıdır. Booster ise en hızlı Shopify teması olmanın dışında, satış artırıcı 50’den fazla müşteri dönüşüm özelliğiyle birlikte gelir.

Lafı hiç uzatmayalım. İşte en hızlı Shopify Temaları araştırmamızın özeti:

Tema Adı Yapım Şirketi Neden Öneriyoruz Web Linki
Booster yapımcı booster Süper hızlı, sürekli güncellenen ve tonlarca dönüşüm artırıcı özellik, hız ve özellikler arıyorsanız Booster Theme’ı mükemmel bir seçim haline getirir Demoyu Gör
Turbo Out of the Sandbox Turbo teması Out Of The Sandbox’tan Turbo Teması genel olarak en hızlı Shopify teması olarak kabul edilir. Baştan sona ışık hızında olacak şekilde tasarlandı. Demoyu Gör
Shella Shopify Shella tema Shella, süper hızlı ve son derece hızlı yanıt veren, bazı premium özellikleri gerçekten sağlam bir fiyata sunan çok amaçlı bir Shopify temasıdır. Demoyu Gör
Flex Out of the Sandbox Turbo teması Bir oyun değiştirici olarak adlandırdıkları Flex teması, 2019’un sonunda Out Of The Sandbox ekibi tarafından yayınlandı ve bazı açılardan Turbo Temanın devamı veya devamı niteliğinde. Demoyu Gör
Fastor fastor shopify teması Eh, sadece Shopify’ın 2019 için en çok satanını dahil etmemiz gerekiyordu! Evet, Fastor odur. Süper hızlı ve başınızı döndürecek pek çok özellik sunan harika, son teknoloji bir Shopify teması! Demoyu Gör
Debutify debutify shopify teması Debutify, tüm nişler için optimize edilmiş ve web sitenizin veya çevrimiçi mağazanızın dönüşümlerini ve genel performansını artırmak için tasarlanmış bir Shopify temasıdır. Aslında, ücretsiz olarak alabileceğiniz en yüksek dönüşüm sağlayan Shopify teması olarak kabul edilir ve aynı zamanda her tür ürün ve sektör için uygundur. Demoyu Gör

İçindekiler

Neden Bazı Temalar Hızlı, Bazıları Yavaş?

Hızlı Shopify temaları, yavaş olanlardan farklı olarak şu özelliklere kesinlikle sahiptir:

 • Daha az kod içerirler, yani sunucuda daha hızlı işlenirler.
 • Dosya boyutları daha küçüktür, bu da sayfa yüklemeyi kolaylaştırır.
 • jQuery ismindeki javascript kütüphanesini kullanmazlar.
 • Sitenin daha hızlı işleyebilmesi için daha temiz CSS koduna sahipler

Tüm bu özellikler, tarayıcının siteyi sunucudan daha hızlı indirmesini ve oluşturmasını sağlar. Buna ek olarak tarayıcının üzerine çok yük binmediği için sayfa kolayca ve daha kısa sürede bir araya gelir.

Daha yavaş temaların genellikle daha fazla sayıda JavaScript bağlantısı içerdiğine şahit oluruz. Ayrıca yavaş temalar çok sık olarak, hazır kod kütüphanelerine ve API’lere yaslanırlar. Bu dış kütüphanelerin ve API’lerin hız açısından optimize edildiğinden hiç bir zaman emin olamazsınız. (Google Haritalar API’leri ve Google Fonts bunun dışındadır, zira çok hızlıdırlar.)

Shopify sitenizi, Shopify Türkiye uzmanları ile hayata geçirin!

TIKLAYIN

Shopify mağazanızı kurarken vermeniz gereken ilk kararlardan biri temanızı seçmektir. Elbette, seçtiğiniz tema özelleştirilebilir olmalıdır. Ayrıca güzel ve responsive bir tasarıma ve diğer şeylerin yanı sıra kolay gezinmeye imkan vermelidir. Site sahipleri bunlara her zaman dikkat ederler. Ancak genellikle gözden kaçan bir özellik tema hızıdır.

Sayfanın yüklenmesi için geçen her saniyenin, siteden hemen çıkma oranını kötüleştiğini biliyor muydunuz?

2 saniye süren sayfaların ortalama hemen çıkma oranı %9 iken, 5 saniye süren sayfaların ortalama hemen çıkma oranı %38’dir. Size sayfa hızıyla ilgili bazı daha ufuk açıcı istatistikler verelim. Çevrimiçi tüketicilerin %79’u yavaş yüklenen bir siteye geri dönmeyecek, mobil kullanıcıların %46’sı web’de gezinirken en sevmedikleri şeyin yavaş yükleme süresi olduğunu ve yükleme süresinde 100 milisaniyelik bir gecikmenin bile dönüşüm oranlarını düşürdüğünü söylüyor %7 oranında!

Sayfa hızının kullanıcı deneyiminin çok önemli bir parçası ve önemli bir sıralama faktörü olduğu göz önüne alındığında, çevrimiçi mağazanız için hızlı ve güvenilir bir temaya ihtiyacınız var. Bu nedenle, size arama sonuçlarında daha iyi bir yer sağlamanın yanı sıra daha fazla dönüşüm ve gelir getirebilecek en hızlı 8 Shopify temasını seçtik ve inceledik.

En Hızlı Shopify Teması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Temaları tek tek incelemeden önce, en iyi ve en hızlı Shopify temalarının içermesi gereken temel özelliklere bir göz atalım.

Web Sitesi Hızı

Daha önce de belirttiğimiz gibi, site hızı Google sıralamalarınızı ve bununla birlikte görünürlüğünüzü, konuşma oranlarınızı ve kullanıcı deneyiminizi etkiler. Siteniz ne kadar hızlı olursa, o kadar iyi bir sıralamaya sahip olur ve o kadar çok müşteri getirir.

Bu nedenle, bu makalede yalnızca 2021’de mevcut olan en hızlı Shopify temalarına yer verirken tasarım ve esnekliğe de dikkat ettik.

Tasarım ve Esneklik

Başarılı bir çevrimiçi mağazanın tek ön koşulu hız değildir, çünkü mağazanın tasarımı da bir diğer önemli faktördür. Bu nedenle, en hızlı Shopify temalarını arayışımızda, çevrimiçi tüketicilerin beğeneceği çekici tasarımlara sahip olanları arıyorduk. Sadece bu da değil, aynı zamanda temaların esnek ve özelleştirilebilir olmasını da sağladık, böylece yaratıcılığınızı gösterebilir ve çevrimiçi mağazayı tam hayal ettiğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

Bir Temayı Hızlı Yapan Nedir?

Hızlı bir tema küçük bir temadır. Hızlı bir tema, temiz bir CSS’ye ve sayfa yüklendiğinde kolayca indirilebilen daha az CSS dosyasına sahiptir. Ayrıca, tarayıcının javascript’inden daha az baskı gelir ve bu da sayfanın çok daha hızlı görüntülenmesini sağlar.

En hızlı Shopify teması, aslında hızlı bir oluşturma hızına sahip demektir. En hızlı e-ticaret platformlarından biri olan Shopify, online mağazanızın hızına katkıda bulunan iyi bir altyapıya sahip barındırma (hosting) hizmetini de sunar. Bu nedenle en hızlı Shopify temaları hızlı bir şekilde indirilir ve çok hızlı oluşturulur.

Ayrıntılı olarak en hızlı Shopify temaları:

1) Booster En Hızlı Shopify Teması mı?

Booster, ışık hızında ve dönüşümü artıran başka bir temadır. Daha yeni olmasına ve önceki üçü kadar popüler olmamasına rağmen sunacak çok şeyi var. Booster, yalnızca satışları artırmanıza ve mağazanızın hızını artırmanıza değil, aynı zamanda uygulama satın alırken veya daha pahalı Spotify temalarına yatırım yaparken tasarruf etmenize yardımcı olacak temiz bir tasarıma ve kullanıcı dostu araçlara sahiptir.

Bu tema 10 dile çevrilmiştir (malesef Türkçe henüz çevrilmedi ama ajansımız sizin için bu çeviriyi sağlayacaktır.) Bu nedenle İspanyolca, Almanca, Japonca, Portekizce vb. dillerde satış yapmak istiyorsanız, size yardımcı olur. 7/24 mükemmel müşteri desteği, Booster’ın avantajlarından bir diğeridir.

Kodlama Gerektirmeyen Kolay Kurulum

Bu temanın kurulumu kolaydır, herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız yoktur ve birkaç dakika içinde kurabilirsiniz. Booster için bir lisans satın aldığınızda, bir yıl boyunca gerekli tüm güncellemeleri ve desteği alırsınız. Bu yıl sona erdikten sonra Booster’ı sonsuza kadar kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak lisansınızı uzatmadığınız sürece en yeni güncellemeleri alma ve işlevselliklerinden yararlanma ayrıcalığına sahip olmayacaksınız.

Shopify sitenizi, Shopify Türkiye uzmanları ile hayata geçirin!

TIKLAYIN
Booster’ın çok güzel alt tasarımlarından biri mutlaka size uyacaktır.

Booster Özellikleri

 • Sosyal kanıt (Social proof) araçları
 • Ek satış ve çapraz satış fonksiyonları
 • Bir lisans satın aldığınızda tema sonsuza dek sizin olur
 • Mega menü özelliği
 • GEO IP para birimi dönüştürücü
 • 10 dilde hazır çeviri
 • Dönüşüm için optimize edilmiş sepet sayfası ve ödeme süreci
 • İlgili ürünler CRO işlevi görür
 • Açılır pencereler

Karar

Bu temanın mükemmel özellikleri olduğunun altını çizememiz gerek. Üçüncü taraf e-ticaret CRO uygulamaları satın almak yerine Booster içinden çıkanları kullanarak ciddi tasarruf edebilirsiniz. Booster tema tanıtım sitesinde, Booster’ın sağladığı bu özellikleri gözünüzle görebileceğiniz demo siteleri bulunuyor. Bunları gezmenizi öneririz.

Özetle Booster, süper hızlı olmak dışında bir çok özelliği de kendiliğinden sunuyor. Bunların başında, her Shopify mağazası için çok önemli olan dönüşüm optimizasyonu fonksiyonları geliyor. Bu da bizim gözümüzde Booster’ı zirveye taşıyor.

Booster Teması sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

2) Turbo En Hızlı Shopify Teması mı?

Daha uygun fiyatlı muadili olan Turbo’dan bahsetmeden Flex’ten söz edemeyiz. Turbo, Out of the Sandbox adlı ödüllü geliştirici ekibi tarafından oluşturulan bir başka süper popüler tema seçeneğidir.

Neden bu kadar popüler, sorabilirsiniz? Temanın adı her şeyi söylüyor! Turbo, Shopify çevrimiçi mağazanız için inanılmaz hız ve performans gücü sunar. Özelliklerle dolu olduğu kadar bu tema, her büyüklükteki çevrimiçi mağaza için mükemmeldir. Büyük bir envantere sahip bir mağazanız varsa, kullanıcı deneyiminizi önemli ölçüde iyileştirecek olan süper hızlı yükleme hızı ve önbelleğe alma işlevinin faydalarını hissedeceksiniz.

Spor ve Gülünç Hız Modları

İki hızlı modda gelen bir Shopify temasına ne dersiniz? Eh, Turbo hız için yapılmış ve optimize edilmiştir, ancak performans ayarı söz konusu olduğunda, iki seçenek arasından seçim yapmanızı sağlar: Sport ve Ludicrous.

Gülünç modda, sayfa ön yüklemesi, kullanıcının ziyaret edeceği bir sonraki sayfayı tahmin etmeye çalışmak için gelişmiş yöntemler kullanır ve o sayfayı arka planda yüklemeye başlar. Ancak, bazı üçüncü taraf uygulamaları bu modda çökebilir, bu nedenle Spor’u da seçebilirsiniz. Bu mod, Turbo Shopify temasının tüm performans özelliklerini, ön yükleme sayfası teknolojisi olmadan, ancak üçüncü taraf uygulamalarla sorunsuz entegrasyonla sunar.

Turbo Özellikleri

Turbo teması Portland, Floransa, Dubai, Seul, Tennessee ve Chicago gibi bazı sıra dışı şehirlerin adlarını taşıyan altı farklı ve güzel tasarımla gelir. Bu tasarımlar, yaratıcılığınızı ve satış yeteneklerinizi sergilemenize izin vererek sezgisel ve basit bir şekilde çalıştırılabilen kullanışlı özelliklerle dolu.

Turbo teması Portland, Floransa, Dubai, Seul, Tennessee ve Chicago gibi bazı sıra dışı şehirlerin adlarını taşıyan altı farklı ve güzel tasarımla gelir.
Turbo Shopify teması ve ünlü şehirlerden esinlenen hazır tasarımları!

İşte öne çıkan özelliklerden bazıları:

 • Ürün slider’ları
 • Mega menüler
 • Etkileşimli mini sepet
 • Sonsuz kaydırma (infinite scroll)
 • Özelleştirilebilir sayfa şablonları
 • Akıllı (canlı) arama
 • Özel iletişim formu
 • Hızlı satın al (hızlı gözat) özelliği
 • Shopify’ın yeni Ürün Medyası için destek

Karar

Out of the Sandbox’ın ödüllü tasarımcıları tarafından hazırlanan bir tema nasıl kötü olabilir? Shopify mağazanız için hızlı ve güvenilir Shopify temaları söz konusu olduğunda, Out of the Sandbox ekibi bizi hiç üzmedi. Turbo sayfaları gerçekten çok hızlı yükleniyor ve özellikle çok ürünü olan bir mağaza için mükemmel bir tema. İki hızda gelir, işlevleri mükemmeldir ve özellikleri sınıfının en iyisidir. Turbo’ya EVET diyoruz! Devam edin, deneyin ve kendiniz görün!

Turbo Teması sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

3) Shella En Hızlı Shopify Teması mı?

Hızlı, taze, dinamik olarak geliştirilmiş ve mantıklı bir fiyatı olan çok amaçlı bir Shopify temasına ne dersiniz? Shella’yı tanıtıyoruz!

Shella Shopify teması en hızlı Shopify temaları arasında mı?

Bu, çeşitli sektörler için uygun olan başka bir tema olsa da, zarif ve minimal tasarımı nedeniyle genellikle moda endüstrisinde daha popüler. İşte tam bu nedenle ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve kıyafet satan Shopify mağazaları tarafından memnuniyetle kullanılıyor. Shella, ürün sayfanız için 11 farklı görünüm ve 5 stil sunan esnek bir tema. Toplam 6 dile çevrilmiş olan Shella, sitenizi optimize etmenize ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak çeşitli özelliklere sahip. Bakalım bunlar neler:

Shella Özellikleri

Shella, ortalama e-ticaret temanızdan daha fazla özellik sunar. Tüm bu özellikler, satışlarınızı artırmak ve müşteri deneyiminizi iyileştirmek için gereklidir.

 • Mega menü oluşturucu
 • Ana sayfa için oluşturucu bölümü
 • Gerçek filtreler
 • Dinamik ödeme düğmeleri
 • Bir çok header ve footer seçeneği
 • Koleksiyon sayfasında sonsuz kaydırma (infinite scroll)
 • AJAX mağaza, AJAX arama
 • Beden rehberi için popup pencere ve özel sayfası
 • E-bülten, kuponlar, promosyon, çerez politikası ve satın alma bildirimi için popup pencereler
 • Abonelik seçeneği
 • Özel ürün sekmeleri
 • Hızlı gözat düğmesi
 • İstek listesi özelliği
 • Revolution Slider desteği
 • SEO için optimize edilmiş tema
 • Mobil tasarım için optimize edilmiş sayfalar

Sayfa Düzeni ve Ürün Sergileme

Bu hızlı Shopify teması, aynı zamanda sayfa düzeni ve ürün sergileme için olağanüstü özelliklere sahip. Shella size ürünlerinizi sergileyebileceğiniz tam ekran kaydırıcılar ve video oynatıcılar gibi değişik seçenekler sunuyor. Tema ile birlikte gelen şablon çeşitleri, bireysel ürün sayfalarının yanı sıra ürün kategorisi sayfalarını da keyfinize göre özelleştirmenizi sağlıyor.

RTL Desteği

Dil desteği söz konusu olduğunda, Shella sağdan sola yazılan Arapça, İbranice Farsça ve Urduca’yı gibi dilleri bile destekleyerek dünya çapında satış yapılabilmesine imkan veriyor.

Karar

Shella, müşterilerinizi memnun edecek ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlayacak harika bir Shopify teması. Belki listedeki en hızlı Shopify teması bu değil. Ancak Shella bu konudaki orta halli karne notunu ekstra özellikler, işlevsellik ve optimizasyonla fazlasıyla telafi ediyor. Shella’yı kullanmak sadece müşteri memnuniyetinizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda arama motoru optimizasyonunuzu da iyileştirecektir ki bu bizim için büyük bir artı.

Shella Teması sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

4) Flex En Hızlı Shopify Teması mı?

Flex, güzel bir şekilde tasarlanmış ve birçok özelliğiyle size nihai kontrol sağlayan, Shopify için ezber bozan bir temadır. Flex’in birden fazla düzeni, mükemmel ayar kontrolü ve bu temayı çeşitli şekillerde yapılandırmanıza olanak tanıyan kolay özel CSS eklenmesi göz önüne alındığında, onu birkaç şekilde yapılandırabilirsiniz. Tema esnekliği için buna ne dersiniz? Bu hızlı Shopify temasının adının Flex olmasına şaşmamalı!

Flex, dijital ajansların ve geliştiricilerin yaratıcılıklarını sergilemelerine ve müşterilerinin takdir edeceği bir şey yaratma yeteneklerini fark etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, kodlama deneyimi olmayanların hayallerindeki çevrimiçi mağazayı oluşturmalarına yardımcı olur. Flex, ürünlerini internette sergilemek ve markalarını büyütmeye devam etmek isteyen küçük işletmelere sahip satıcılar için bile uygundur.

Flex, her sektöre uygun 13 şablon stili sunar. Moda, gıda, kozmetik, teknoloji, yağlar, bitkiler vb. hangi sektörde olursanız olun ürünlerinizin güzelliğini sergileyebilirsiniz.

Flex Özellikleri

Flex, çevrimiçi mağazanız üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan özelliklerle doludur.

 • Çoklu Düzen Seçenekleri. (Bu temayı dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve yaratıcılığınızın parlamasına izin verebilirsiniz.)
 • Gelişmiş CSS. (Flex ile, doğrudan tema düzenleyici içinden bölümlere CSS ekleyebileceksiniz. Ayrıca, başka bir sayfaya gitmenize bile gerek kalmadan, bir bölümdeki öğelere stiller uygulayabilirsiniz.)
 • Simgeler + Öğeler. (Güzel tasarlanmış simge çeşitleriyle web sitenizin her yerine görseller eklemeye ne dersiniz? Bu simgeleri duyuru çubuğu, öne çıkan promosyonlar, metinler ve sütunlar gibi farklı öğelere ekleyebilirsiniz.)
Her biri bu kadar güzel, her sektöre uygun çok değişik hazır tasarımlar Flex ile birlikte geliyor.

Flex, ekstra esneklik ve kontrol için ek özellikler sunar. İşte onlardan sadece bazıları.

 • Dört üst bilgi (header) ve alt bilgi (footer) stili
 • Üç ayrı ürün sayfası düzeni
 • Mega Menüler ve açılır menüler
 • Kenar boşlukları üzerinde kontrol
 • Genişlik ayarları
 • Arka plan degradeleri
 • Düğme stilleri
 • Müşteri sadakat yorumları
 • Metin sütunları
 • Yapışkan alt çubuk

Karar

Bir Shopify temasında aradığınız şey hıza ek olarak esneklik ve tasarım seçenekleri mi? O halde Flex tam size göre bir temad. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, harika işlevler sunan sayısız özellikle dolu geliyor. Üstelik efsanevi Turbo temasınına kullanıcılardan gelen önerilerini dikkate alan aynı ekip tarafından tasarlanmış. Her şeyin ötesinde, bu birinci sınıf Shopify teması bize göre mükemmel 7/24 müşteri desteği sunuyor. Bunun gibi yüzlerce sebepten ötürü kesinlikle tavsiye ediyoruz!

Flex Tema sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

5) Fastor En Hızlı Shopify Teması mı?

2019 için en çok satan Shopify temasını önermek her zaman bir zevktir! Fastor, süper hızlı yükleme süreleri ve en talepkar girişimcileri bile tatmin edecek özelliklere sahip, hâlâ son teknoloji bir temadır.

Her sektör için uygundur, bu nedenle pek çok farklı işletme tarafından kullanılmaktadır. Bu tema, kullanmanız için 86 önceden hazırlanmış demoya, 11 ürün sayfası düzenine, artan sayıda kullanılabilir dış görünüme ve sorularınızı yanıtlamaya her zaman hazır olan bir destek ekibine sahiptir.

Fastor Özellikleri

Fastor’un sunduğu genel veya daha özel özelliklerden bazılarını seçin, en harika deneyimi yaşayacağınıza söz veriyoruz.

 • Tasarım (Sınırsız renk, yazı tipi, önceden hazırlanmış görünümler, vurgulu efekt vb.)
 • Düzen (Sütunlar arasındaki boşluk, özel düzen genişliği, yanıt verebilirlik, her öğede düzen türü)
 • Kategori (İndirim, yeni rozetler, satır başına ürün numarası, ürün resimleri, hızlı görünüm, fareyle üzerine gelindiğinde görüntüleme öğeleri, varsayılan görünüm.)
 • Ürün sayfası (Otomatik güncellenen fiyatlar, resim yakınlaştırma, resim boyutu, resim konumu, ürün sosyal paylaşımı, önceki/sonraki ürün.)
 • Başlık (Hızlı arama otomatik önerme, çeşitli başlık türleri, gelişmiş başlıklar, dikey Mega menü.)
 • Özel Altbilgi (İletişim, hakkımızda, Facebook, Instagram, özel sekme.)
 • Özel bloklar (İletişim sayfası, ürün sayfası.)
 • Widget’lar
 • Yaş doğrulaması
 • Facebook sohbet
 • Birden fazla para birimi
Fastor sayısız değişik hazır tasarım ana sayfa ile birlikte geliyor.

Tam Dropshipping Uyumluluğu

Fastor ile yüzlerce ürünü dakikalar içinde mağazanıza aktarabilirsiniz. Her ne kadar Oberlo Shopify tarafından kapatılmış olsa da, uyumlu bir çok Shopify dropshipping uygulaması ile birlikte çalışır. Böylece Fastor ürünleri bulmanıza, bunları mağazanıza eklemenize veya doğrudan müşterilerinize göndermenize yardımcı olur. Bu özellik, stoksuz satış yapmak isteyenler için bu temayı tercih sebebi yapacaktır.

E-ticaret İşletmesi için En İyi Pazarlama Otomasyon Platformu

Fastor, kullanıcının sipariş sayısını artırmak için geri sayım kartlarını görüntülemesine, bir çerez bildirim çubuğu görüntülemesine, Google çeviriyi entegre etmesine, gerçek zamanlı olarak kart öğelerinin sayısıyla bir favicon eklemesine ve çok daha fazlasına olanak tanır.

Debutify, mobil uyumlu, çok şık bir Shopify teması!

Temiz Tasarım ve Hızı Optimize Edilmiş Kod

Fastor, sitenizin saniyeler içinde yüklenmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmış sıkıştırılmış bir koda sahiptir. Bu nedenle Fastor, günümüzde piyasadaki en hızlı Shopify teması adayları arasında kabul edilmektedir.

Karar

Süper hızlı yükleme hızına ve başınızı döndürecek özelliklere sahip çok yönlü bir tema hakkında ne söyleyebilirsiniz? Fastor en hızlı Shopify teması olmasa da, en hızlılarından biri ve tonla ek özellik ve ücretsiz uygulamayı bünyesine katmış olarak geliyor. Şu anda kadar ajansımızda Fastor kurduğumuz hiç bir müşterimiz pişman olmadı!

Fastor Tema sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

6) Debutify En Hızlı Shopify Teması mı?

Debutify, ücretsiz olarak alabileceğiniz en iyi Shopify temalarından biridir. Ücretsiz sürüm, yeni başlayanların bir çevrimiçi mağaza kurması ve çevrimiçi pazara girmesi için yeterli olan birkaç temel özellikle birlikte gelir. Kullanımı kolay bir pano, gezinmesi ve düzenlemesi kolay varsayılan düzen tasarımı ve renkleri değiştirme ve çevrimiçi mağazanızı markanızın renkleriyle uyumlu hale getirme olanağı elde edersiniz.

Debutify harika bir arayüze sahip!

En hızlı Shopify temaları arasında yer alan Debutify, tüm sektörlerden firmalar için uygundur. Mobil cihazlar için optimize edilmiş bir deneyim sunar. Size ürünlerinizi en iyi şekilde sergileme fırsatı veren temiz bir tasarıma sahiptir.

Debutify Özellikleri

Debutify’ın Premium planı aşağıdaki özellikler ve eklentilerle birlikte gelir.

 • Sepete ekleme animasyonu
 • Sepet geri sayımı
 • Sepet indirimi
 • Sepette hedef fiyat sayacı
 • Canlı sohbet
 • Koleksiyon olarak sepete at
 • Renk seçme düğmeleri
 • Çerez penceresi
 • Teslimat süresi
 • İndirim miktarı
 • Stok adedi
 • İlgili ürünler
 • Canlı görüntü
 • Mega menü
 • Ürün sekmeleri
 • Hızlı Görünüm
 • İndirim geri sayım aracı

Karar

E-ticaret dünyasında yeni misiniz? O zaman bu tema tam size göre! Debutify size bir Shopify mağaza yönetmenin nasıl bir şey olduğunu gösterecek ve devam etmek istiyorsanız size premium paketle birlikte gelen premium özellikleri sağlayacaktır. Tabi Debutify yalnızca yeni başlayanlar için yapılmamış. Bu tema, özellikle premium paketi ile tecrübeli mağaza sahiplerinin de tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlü.

Debutify, stoksuz satış (dropshipping) ve isteğe bağlı baskı (print on demand) için ayrıca optimize edilmiştir. Normal satış yapan marka mağazaları için de gayet yetenekli bir tema. Kurulumu oldukça kolay ve yalnızca Shopify URL’nizi girerek başlayabilirsiniz. Ücretsiz, kullanımı kolay ve işlevsel bir tema ile başlamak istiyorsanız, Debutify’ı denemenizi öneririz. Tecrübeli bir satıcıysanız, yine deneyin ve daha önceki tecrübelerinizla kıyaslayın!

Debutify Tema sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın

 

  Leave Your Comment Here